Rock music club Underground 2018-03-18T19:12:36+00:00

UNDERGROUND ROCK MUSIC CLUB

Spoločné nápady a postoje v oblasti umenia – hudby, divadlá a fotografie, vedené hrstkou mladých ľudí, viedli k tomu, čo dnešný Underground Rock Music Club prestavuje. Prostredníctvom podpory tolerancie a pokroku v oblasti vyjadrovania, úspešne spolupracujú so zainteresovanými ľuďmi, ktorí sa chcú objaviť v jednej z umeleckých sfér činnosti. V miestnych umeleckých kruhoch spolupracuje s inými združeniami a inštitúciami a organizácia podujatí nie je len ich vlastnou, ale aj tímovou prácou.

Hudobné podujatia

Chuť nie je potrebné diskutovať, ale cieľom Underground je určite uspokojiť návštevníkov, ktorí majú radi tvrdší zvuk. Keďže samotní členovia združenia hrajú v niekoľkých skupinách, udalosti sú viazané v kruhoch žánrov, ktoré sú s nimi kompatibilné. Gravy Tune, Melmac Riders, Bijelo Dugme Tribute, Restriction, Purple Pampuri, Evolution, potom Marley’s Miracle, Vlasto a Sachariny, Fassung… Organizácia tematických večerov ako Cuban Night, tamburitza večer, gitarový koncert, vystúpenie Katariny Malikovej a ďalší sú tiež praxou. Rôzni DJ-i sa tiež zúčastnili hudby: Alex, Magy, Tom Tom, Babo, Sale a 3J Sipi.

Tematické diania

Okrem hudobných večerov anderaši sú priaznivci organizovania rôznych výstav, literárnych večerov, predstavení komorných scén, potom sú súčasťou Noci múzea, dokonca aj v dňi Michala Babinku boli organizované v priestoroch združenia. Tento prízvuk môže byť voľne umiestnený na fotografiu a fotografické stretnutia, ktoré sa uskutočňujú formálne i neformálne. Boli chvíľky, kedy sa priesto združenia zmenil na fotografické štúdio. Široké spektrum od tradície do alternatíva, synonymum su pre Underground.

Underground production

Ako Underground dostal nový vzhľad, na konci roka 2016, tak od vtedy, aj keď spočiatku spontánne vytvoril sa špecifický štýl nahrávania všetky tie veci, ktoré sa dejú v priestoroch združenia. Objektív fotografa Marka Markova a ostré ucho tonika Daniela Cicku sprevádzali väčšinu organizovaných podujatí, ale aj momentov keď vznikali nové diela. Vždy originálne, dôveryhodným spôsobom, alebo ukážu, ako to bolo, alebo vám pripomeniú najkrajšie chvíle.